• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Вельмишановні колеги!


  СЕРТИФІКАТИ ДЛЯ ОНЛАЙН-УЧАСНИКІВ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

  21 -22 жовтня 2021 р. у м.Київ відбувся черговий XV з’їзд Асоціації акушерів-гінекологів України «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання». Форма проведення – змішана (онлайн/офлайн). Захід проводився з дотриманням протиепідемічних заходів.


  Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 р.» (№ 11), затверджений МОЗ та НАМН України.

  Організаторами заходу виступили Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика та Український державний інститут репродуктології, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені Академіка О. М. Лук’янової НАМНУ».


  Делегати з’їзду з усіх обласних осередків Асоціації акушерів-гінекологів таємним голосуванням переважною більшістю голосів обрали Президента Асоціації, яким вдруге став академік НАМН України, ректор Національного медичного університету, д.мед.н., професор Запорожан Валерій Миколайович.

  В рамках конференції було представлено 136 доповідей провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців в галузі акушерства та гінекології по 13 секціям. Паралельна трансляція онлайн велась 2 дні з 2-х залів. Розглянуто наступні питання:

  ● досягнення та проблеми репродуктивної медицини;

  ● вплив Covid-19 на репродуктивне здоров’я;

  ● проблемні питання акушерства в Україні в сучасних умовах;

  ● аналіз материнської смертності та шляхи її зниження;

  ● перинатальна медицина та медицина плода;

  ● досягнення та проблеми гінекології;

  ● невідкладні стани в акушерсько–гінекологічній практиці: сучасні підходи до діагностики та надання допомоги;

  ● сучасні аспекти екстрагенітальної патології;

  ● інтенсивна терапія та анестезіологія в акушерсько-гінекологічній практиці;

  ● інноваційні хірургічні технології в гінекологічній клініці (з відеопрезентаціями оперативних втручань);

  ● проблемні питання онкогінекології;

  ● жіноче здоров’я у різному віці;

  ● проблеми організації, навчання, підвищення кваліфікації, міждисциплінарної взаємодії в акушерстві та гінекології.

  У рамках заходу проведено засідання Молодіжного фахового товариства акушерів та гінекологів України UNTOG (Ukrainian Network of Trainees in Obstetrics and Gynaecology – Українська Мережа Стажерів з Акушерства та Гінекології), що є дійсним членом відповідного Європейського товариства (ENTOG), і наукова секція для молодих вчених.

  У холах була організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення, медичної літератури.

  У заході взяли участь головні (позаштатні) спеціалісти з акушерства та гінекології департаментів охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України. Всього біля 300 учасників оффлайн і більше 300 приєднались у прямому доступі (онлайн).

  Матеріали з’їзду (статті) надруковані у № 1 та № 2 «Збірника наукових праць Асоціації акушерів-гінекологів України» за 2021 р. та збірці тез.

  У перервах та під час дружньої вечері учасники мали можливість для обміну думками та неформального спілкування.

  Всі учасники заходу відмітили високий науковий та організаційний рівень його підготовки.

  Головні партнери:

  УАБ «Фармліга» БАЙЄР
  Farmlyga Bayer