• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Шановні колеги!


  Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся на наше попереднє оголошення і надіслав усі необхідні документи для участі в конкурсі, щодо отримання освітнього гранту. Ми також вдячні тим з Вас, хто відправив свої наукові напрацювання у вигляді абстрактів для презентації під час роботи EBCOG Congress 2020 та спеціальної секції ААГУ в м. Берген. В цьому році кількість абстрактів надісланих з України та прийнятих до основної Програми одного з найповажніших і найвпливовіших Європейських наукових освітніх заходів є беспрецедентно високою - понад 30! Це дає нам привід пишатись Вами і надію, що вітчизняна медична наука продовжує жити і розвиватись, долаючи числені перешкоди та лишаючись гідною найкращих Європейських і світових стандартів, принаймні в Акушерстві та Гінекології.

  Науковий комітет Конгресу разом з керівництвом EBCOG до останнього тіжня мали сподівання та докладали усіх зусиль, щоб EBCOG Congress 2020 відбувся у м. Берген (Норвегія) згідно розкладу, 14-16 травня 2020 р., проте нещодавне рішення уряду Норвегії щодо заборони масових заходів і зібрань принаймні до середини червня, а також режим карантину, запроваджений в Україні, як і в більшості європейських держав, у звя'зку з проголошеною Всесвітньою Організацією Здоров'я (ВОЗ) пандемією COVID-19, змусив прийняти непросте рішення про відтермінування EBCOG Congress 2020.

  Зараз керівництво і виконавчий комітет EBCOG розглядають притання, на які саме дати може бути перенесений Конгрес. Найбільш ймовірно це буде перша половина 2021 року. Місце проведення є також приводом для дискусій і погоджень з керівництвом і національними асоціаціями - членами Ради EBCOG. Ми щиро сподіваємось, що Ви приєднаєтесь до нас на Конгресі EBCOG 2021, який, як наразі планується, буде ідентичним за структурою, кількістю секцій та переліком доповідачів запланованому в м. Берген.

  Якщо ви вже зареєструвались на EBCOG Congress 2020, організатори Конгресу будуть контактувати з вами індивідуально з поясненнями як можна повернути чи зарезервувати сплачені кошти.

  Усі ті, хто надіслали свої документи до участі в конкурсі на отримання освітнього гранту - залишаються кандидатами для участі в наступному Конгресі EBCOG, і представники секретаріату ГО "ААГУ" зв'яжуться з Вами як тільки дати і місце проведення наступного Конгресу будуть узгоджені та прийнято рішення про оголошення нового конкурсу.

  Організаційний комітет EBCOG Congress 2020, керівництво та виконавчий комітет ГО "ААГУ" просять вибачення за незручності, які може спричинити Вам це перенесення!

  Будьте здорові і регулярно перевіряйте новини на сайті ГО "ААГУ" (http://www.aagu.com.ua/news) та EBCOG (www.ebcog.org), щоб першими дізнатись про EBCOG Congress 2021!

  З Повагою,

  Президент ГО «ААГУ»


  Валерій Запорожан