• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Шановні колеги!


  Щорічна програма обміну ENTOG 2020 відбудеться 11-го-13-го травня 2020 року в Норвегії. Традиційно до участі в обмінній частині запрошуються 2 молодих колег з кожної країни-учасниці, які мають бути обрані національними молодіжними асоціаціями. Крайній термін відбору 31 січня 2020!

  Конгрес EBCOG вітає студентів, інтернів, консультантів та акушерок з усього світу. 3 дні навчання і дружніх акушерсько-гінекологічних взаємодій, лекційні сесії, всесвітньо відомі доповідачі, інтерактивні секції. Практичний тренінг, міждисциплінарні дискусії, зустрічі експертів і жива хірургія. Всі колеги запрошуються взяти участь у засіданнях ENTOG.

  Міжнародне товариство ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології (ISUOG) сприяє дослідженню та освіті в галузі ультразвукового акушерства та гінекології. ISUOG пропонує безкоштовне дворічне членство в ISUOG, що включає безкоштовну онлайн-підписку на журнал ISUOG, УЗД в акушерстві та гінекології та доступ до інших освітніх ресурсів ISUOG. Будь ласка, напишіть info@isuog.org для отримання додаткової інформації.

  Європейська асоціація дитячої та підліткової гінекології запрошує усіх молодих колег взяти участь у 15-му Європейському конгресі дитячої та підліткової гінекології 2020, який відбудеться 3–6 червня у Роттердамі. Майбутнє засідання, яке буде 15-м виданням конгресу EURAPAG, проводить Нідерландське товариство дитячої та підліткової гінекології (DutchPAG) спільно з правлінням EURAPAG. У рамках цього 15-го конгресу, 5 червня 2020 року, організовується другий загальноєвропейський молодіжний конгрес. ENTOG тісно співпрацює з EURAPAG, і цього року під час загальноєвропейського конгресу, ENTOG проведе презентацію на тему «Навчання PAG в Європі».

  Головною подією EAPM є «Європейський конгрес перинатальної медицини» (ECPM), який проводиться кожні два роки у великому європейському місті. Цього року ECPM 2020 відбудеться у Лісабоні, Португалія, 10-13 червня 2020 року. ENTOG співпрацює з EAPM вже кілька років, і цього року ми пишаємось тим, що було запропоновано проведення молодіжної сесії в рамках Конгресу. Ця сесія під назвою "НАВЧАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ - БУДЬ ЗАЛУЧЕНИМ!" відбудеться 13 червня 2020 року спільно з PONTOG (Португальська мережа інтернів та молодих лікарів) та WATOG (Всесвітня мережа інтернів та молодих лікарів у галузі акушерства та гінекології). Запрошуємо до участі!