• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Резюме конференції


  Науково-практична конференція з міжнародною участю
  «Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології»
  24-26 вересня 2014 року, м.Київ


  Світлій пам’яті нашого Друга та Вчителя – Професора Луїса Джеральда Кіта,
  ми маємо честь присвятити цю Науково-практичну Конференцію та Пленум ААГУ.
  Зі скорботою та вдячністю ...

  To the blessed memory of our Friend and Mentor – Professor Louis G. Keith,
  we are honored to dedicate current Congress of AOGU.
  With deep sorrow and gratitude ...


  Навіть у ці тяжкі часи, які переживає Україна, питання охорони материнства та дитинства не можуть лишатись поза увагою держави, суспільства, медичної науки та практики, адже вони визначають не тільки сьогодення, а й майбутнє країни. Охорона репродуктивного здоров’я, створення найбільш сприятливих умов для народження здорових дітей, попередження інвалідності, зниження малюкової і материнської смертності мають особливу суспільну значимість, є критеріями ефективності діяльності органів і організацій охорони здоров’я.

  24-26 вересня 2014 року у м.Києві (Будинок кіно, вул.Саксаганського, 6) відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю та Пленум акушерів-гінекологів України «Інноваційні підходи в акушерстві, гінекології та репродуктології».

  На урочистому відкритті конференції виступили Заступник Міністра охорони здоров’я України, чл.-кор. Лазоришинець В.В., Президент Асоціації акушерів-гінекологів України академік В.М.Запорожан, ректор НМАПО ім.П.Л.Шупика, академік Вороненко Ю.В., директор ДУ «ІПАГ НАМНУ», академік Антипкін Ю.Г., головний позаштатний спеціаліст із акушерства та гінекології МОЗ України, виконавчий директор ГО «ААГУ», чл.-кор. Камінський В.В.

  У конференції взяли участь біля 700 учасників зі всієї України, серед яких головні (позаштатні) спеціалісти з акушерства та гінекології управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України.

  Було представлено біля 100 доповідей провідних вчених України та зарубіжних гостей, у яких розглядались наступні питання:

  • перинатальна медицина та медицина плода;

  • інноваційні хірургічні технології в гінекологічній клініці;

  • сучасні методи діагностики та лікування безпліддя;

  • невідкладні стани в акушерсько–гінекологічній практиці: сучасні підходи до діагностики та надання допомоги;

  • актуальні питання онкогінекології;

  • сучасні аспекти проблеми екстрагенітальної патології;

  • інтенсивна терапія та анестезіологія в акушерсько-гінекологічній практиці;

  • актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я різних вікових верств населення;

  • проблеми організації, навчання, підвищення кваліфікації, міждисциплінарної взаємодії в акушерстві та гінекології.

  У холі та приміщеннях перед залами на 3-х поверхах Будинку кіно була представлена інформація про новітню продукцію провідних фармацевтичних фірм и компаній-виробників медичної техніки.

  Починаючи з 2008 р. до участі в роботі наукових форумів ААГУ традиційно запрошуються провідні спеціалісти світу для обміну досвідом з українськими колегами та координації подальшої спільної роботи для покращення якості та безпеки надання медичної допомоги жінкам і новонародженим. Ця традиція не тільки дає змогу вітчизняним фахівцям бути в курсі останніх світових досягнень акушерсько-гінекологічної науки, а й встановити партнерські дружні стосунки з зарубіжними колегами.

  Цього разу, на вшанування пам’яті справжнього друга та партнера Асоціації – професора Луїса Кіта, для участі в пленарних і секційних засіданнях було запрошено його колег і друзів, серед яких: професори Франк Червенак (Нью Йорк), Крістофер Бі-Лінч (Великобританія), Крістін Парк (Чікаго), д-р Ессам Ель Хамам (Південний Уельс). Всі вони є визнаними фахівцями з проблем перинатальної медицини, біоетики, профілактики та лікування акушерської патології, післядипломного навчання лікарів з використанням сучасних інноваційних методик.

  Матеріали конференції біли видані окремим випуском «Збірника Асоціації акушерів-гінекологів України», який всі бажаючі мали можливість придбати під час роботи конференції.

  Участь у конференції понад 700 учасників з усіх регіонів України дозволила обмінятись досвідом роботи, ознайомитись із новітніми технологіями діагностики та лікування, отримати новий поштовх для подальшої плідної праці у галузі охорони здоров’я матері та дитини на благо нашої Вітчизни.

  Усі зареєстровані учасники отримали сертифікати, які враховуються при нарахуванні балів для переатестації лікарів.

  У перервах між засіданнями учасники конференції мали змогу поспілкуватись у неформальних обставинах на кава-брейках.

  Усі учасники відмітили високий рівень організації конференції та відмінну роботу оргкомітету.