• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ


  IVI Global Education запрошує молодих лікарів та інтернів останнього року навчання за фахом акушерство та гінекологія до участі у програмі підготовки фахівців із репродуктивної медицини та гінекологічної ендокринології.

  Це унікальна можливість для гінекологів та молодих лікарів поглибити свої знання та спеціалізуватися в цій медичній сфері за підтримки найкращих фахівців. Програма складається з дворічної спеціалізованої підготовки з трудовим договором в двох провідних центрах репродуктивної медицини Іспанії - IVI Madrid та IVI Valencia.

  Президент IVI Global Education, професор Антоніо Пелліцер, визначає цю ініціативу як "унікальну програму для отримання повної освіти з репродуктивної ендокринології та безпліддя в одному з найпрестижніших центрів у всьому світі, платформі для вивчення базової та клінічної науки та чудової можливості для розвитку професійної кар'єри в групі IVIRMA".

  Програма акредитована Європейським товариством репродукції та ембріології людини (ESHRE) та Європейською радою та коледжем з акушерства та гінекології (EBCOG).

  Деталі та умови участі за посиланням: iviglobaleducation.com.