• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Безперервний професійний розвиток


  Порядок атестації

  14 липня 2021 р. постановою Кабінету Міністрів України № 725 було затверджене оновлене Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників, яке вступає в дію з 1 січня 2022р.

  Заходи безперервного професійного розвитку - освітні заходи медичного спрямування, метою яких є підтримання або підвищення рівня професіоналізму і розвиток індивідуальної медичної практики для задоволення потреб пацієнтів та оптимізації функціонування сфери охорони здоров’я.

  Лекції
  Детальніше


  Документи МОЗ

  Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників від 14 липня 2021 р. № 725.

  Порядок проведення атестації лікарів. Наказ Міністерства охорони здоров’я України 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18 серпня 2021 року № 1753).

  Додаток 4 до Порядку проведення атестації лікарів (Критерії нарахування балів безперервного професійного розвитку).

  Робота ПК НАМН та МОЗ
  Детальніше


  Документи ГО «ААГУ»

  Положення про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку ГО «ААГУ».

  Положення про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів доказової медицини ГО «ААГУ».

  Методологія оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я, що приймали участь у науково-практичному заході ГО «ААГУ».

  Інше
  Детальніше