• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Новини


  Керівництво ААГУ та всі акушери-гінекологи України працюють останні місяці і тижні у військових умовах значного фізичного, морального та емоційного навантаження, надаючи допомогу на фронті, тимчасово окупованих територіях та медичних закладах всієї України. Водночас, значна системна робота проводиться ААГУ на міжнародному фронті, залучаючи великі обсяги гуманітарної допомоги та дипломатичної підтримки з боку національних Товариств акушерів-гінекологів багатьох країн світу.

  EBCOG відмовився від співробітництва з РФ та Білорусією
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Жіноче здоров´я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику», яка відбудеться 03-04 березня 2022 року у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України. Захід внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 р.», затвердженого МОЗ та НАМН України.

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Жіноче здоров´я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику»
  Детальніше


  З глибоким сумом сповіщаємо, що 20 листопада 2021 року на 51-му році пішов з життя доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології №1 Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика Ткаченко Андрій Володимирович, керівник відділу міжнародного співробітництва ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Генеральний секретар Української федерації професійних медичних об'єднань, член Правління EBCOG (Європейської Ради та Коледжу з Акушерства та Гінекології) від ГО «ААГУ», організатор Центру симуляційних методів навчання (ЦЕСИМЕН).

  НЕКРОЛОГ - ТКАЧЕНКО Андрій Володимирович
  Детальніше


  З глибоким сумом сповіщаємо , що на 55-році пішла з життя БОРИС ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА.

  Нехай добрий, світлий спомин про Олену Миколаївну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Олена Миколаївна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

  НЕКРОЛОГ - БОРИС Олена Миколаївна
  Детальніше


  Запрошуємо Вас до участі в роботі V міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології», який відбудеться 11-12 листопада 2021 р. в Premier Hotel Rus, м.Київ, вул.Госпітальна, 4.

  V міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Актуальні питання 
								інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології»
  Детальніше


  ГО «Асоціація акушерів–гінекологів України» повідомляє, що рішенням Президії № 1/21 від 24.05.21 черговий XV з’їзд Асоціації акушерів-гінекологів України «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання», в рамках якого відбудуться вибори Президента Асоціації, буде проведено 21-22 жовтня 2021р. у м.Київ. Форма проведення – змішана (онлайн/офлайн).

  XV з’їзд Асоціації акушерів-гінекологів України «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання»
  Детальніше


  Маємо честь запросити акушер-гінекологів, репродуктологів, перинатологів та педіатрів взяти участь у Міжнародному медичному конгресі «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», який відбудеться 6-7 травня 2021 року (у форматі on-line) найчарівнішому місті України - Вінниці.

  Міжнародний медичний конгрес «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання сучасного акушерства та гінекології"(N97 відповідно до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та конференцій 2021 року), яка відбудеться 8-9 квітня 2021 року в онлайн-режимі на платформі Microsoftteams.

  Науково–практична конференція «Актуальні питання сучасного акушерства та гінекології»
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики», присвяченої пам’яті вчителя, провідного акушера – гінеколога України та Європи, професора Олександра Олексійовича Зелінського, яка відбудеться 16-17 квітня 2021 року у м. Одеса. Захід внесений до проекту «Реєстра з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій МОЗ та НАМН України», які проводитимуться у 2021р.

  Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики
  Детальніше


  Запрошуємо вас взяти участь в III Ізраїльсько-Українському симпозіумі «Інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології», який відбудеться 12-13 листопада 2020 р. в онлайн форматі.

  В рамках симпозіуму буде представлена можливість всім слухачам долучатись до дискусії зі спікерами не тільки в режимі чату, а й вийти в ефір та приєднатись до обговорення онлайн. Ми зробимо все можливе щоб наблизити ефективність Вашої участі у заході до звичного нам формату щорічних зустрічей!

  III Ізраїльсько-Український симпозіум «Інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології»
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції (N583 відповідно до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та конференцій 2020 року) "Імплементація міжнародних стандартів в гінекології та онкогінекології", присвяченої ювілею вчителя, професора, доктора медичних наук Франчука Анатолія Юхимовича, яка відбудеться 13-14 листопада 2020 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України.

  Науково–практична конференція «Імплементація міжнародних стандартів в гінекології та онкогінекології»
  Детальніше


  Посилання на безкоштовну реєстрацію на онлайн конгрес:

  https://cogenlive.cme-congresses.com

  https://cogenlive.cme-congresses.com/registration

  7th World Congress on Controversies in Preconception, Preimplantation and Prenatal Genetic Diagnosis
  Детальніше


  ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» планувала проведення щорічного Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: від науки до клінічної практики» 1-2 жовтня 2020 р. в м. Києві.

  На жаль, пандемія COVID-19 та відповідні карантинні заходи, введені Урядом України у березні цього року, внесли свої корективи в наші плани. «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 р.», затверджений лише на І квартал 2020 р.

  Акушерство, гінекологія, репродуктологія: від науки до клінічної практики
  Детальніше


  Науковий комітет Конгресу разом з керівництвом EBCOG до останнього тіжня мали сподівання та докладали усіх зусиль, щоб EBCOG Congress 2020 відбувся у м. Берген (Норвегія) згідно розкладу, 14-16 травня 2020 р., проте нещодавне рішення уряду Норвегії щодо заборони масових заходів і зібрань принаймні до середини червня, а також режим карантину, запроваджений в Україні, як і в більшості європейських держав, у звя'зку з проголошеною Всесвітньою Організацією Здоров'я (ВОЗ) пандемією COVID-19, змусив прийняти непросте рішення про відтермінування EBCOG Congress 2020.

  27th Congress of the European Board & College of Obstetrics and Gynaecology
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики», присвяченої пам’яті вчителя, провідного акушера–гінеколога України та Європи, професора Олександра Олексійовича Зелінського, яку перенесено на 26-27 червня 2020 року у м. Одеса. Захід внесений до проекту «Реєстра з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій МОЗ та НАМН України", які проводитимуться у 2020 р.».

  Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики
  Детальніше


  НАШІ НОВІ РЕКВІЗИТИ

  ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»

  03037 м. Київ проспект В. Лобановського, 2

  ЄДРПОУ 21656621

  р/р UA05 3808 3800 0002 6001 7002 3136 3 (гривні)

  р/р UA51 3808 3800 0002 6005 7002 3136 9 (Фунт сте́рлингов)

  р/р UA15 3808 3800 0002 6007 7002 3136 7 (євро)

  ПАТ КБ "Правекс-Банк" МФО 380838

  НОВІ РЕКВІЗИТИ ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»
  Детальніше


  Радий Вам повідомити, про початок прийому заявок від лікарів членів ААГУ для участі в конкурсі на отримання освітнього гранту в рамках спільного Меморандуму про співпрацю між Асоціацією акушерів-гінекологів України, Європейською Радою та Коледжем з Акушерства та Гінекології та групою компаній Кусум. В цьому році ми вперше в історії акушерсько-гінекологічної спільноти країн пост-радянського простору будемо мати можливість провести власну наукову секцію під час Європейського конгресу з акушерства та гінекології що проводитиметься в м. Берген (Норвегія), 14-16 травня, 2020 року (www.ebcog2020.org).

  27th Congress of the European Board & College of Obstetrics and Gynaecology
  Детальніше


  Звіт про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики". 12-13 грудня 2019 року в с. Поляниця,на базі гірськолижного курорту «Буковель». Представлення результатів власних досліджень, їх обговорення, дискусія між провідними науковцями та практичними лікарями, молодими вченими сприяло отриманню консенсусу з ключових дискутабельних питань, збагаченню новими ідеями і отриманню стимулу до подальшої наукової праці.

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  Детальніше


  Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова висловлює Вам свою повагу та повідомляє про Міжнародний медичний конгрес «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», що відбудеться 07-08 травня 2020 року в м. Вінниця у приміщенні ВНМУ ім. М.І. Пирогова. В роботі конгресу приймуть участь близько 500 делегатів і спікерів з різних регіонів України, країн СНД, Європи. Офіційними організаторами заходу є ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», «УА МОСТ».

  Міжнародний медичний конгрес «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Детальніше


  Цього року у щорічному Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичній конференції з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання» взяли участь біля 900 учасників, було проведено 2 пленарних, 17 тематичних секційних засідань, міжнародна секція, секція молодих вчених, секція мережевої спільноти акушерів-гінекологів з FB, а також майстер-класи, тренінги-семінари, відео-включення з операційних. Провідні вітчизняні й зарубіжні акушери-гінекологи, представники міжнародних організацій представили 250 доповідей.

  Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання»
  Детальніше


  Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Жіноче здоров´я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику», яка відбудеться 27-28 лютого 2020 року у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України. Захід внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 р.», затвердженого МОЗ та НАМН України.

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Жіноче здоров´я: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику»
  Детальніше


  Всесвітній день недоношених дітей (World Prematurity Day) — Міжнародний день, встановлений Європейським фондом допомоги новонародженим (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI) та партнерами у 2008 році, який відзначається щорічно 17 листопада.

  Всесвітній день недоношених дітей
  Детальніше


  29 листопада в м. Яремче в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики», відбулося робоче засідання експертної групи ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» стосовно проблеми профілактики ізоімунізації та сучасного стану захворюваності на ГХПН в Україні. Модератором виступив Голова Виконавчого комітету асоціації, член-кор. НАМН України, д.мед.н., проф. Камінський В. В.

  Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики»
  Детальніше


  REGISTRATION AND ABSTRACT SUBMISSION FOR EBCOG 2020 IS OPEN.

  PLEASE SEE WEBSITE www.ebcog2020.org TO REGISTER AS A REGULAR PARTICIPANT / SUBMIT YOUR ABSTRACT.

  The congress will be held at Grieghallen in Bergen from May 14th to May 16th 2020.

  The congress has negotiated preferable rates and reserved hotel rooms for the EBCOG participants. We recommend that you book accommodation when doing your registration for the congress since Bergen in May is a popular month.

  27th Congress of the European Board & College of Obstetrics and Gynaecology
  Детальніше


  Вельмишановні колеги впродовж останніх шести років листопад став традиційним місяцем для проведення зустрічей професіоналів, що працюють в акушерсько-гінекологічних стаціонарах. І цей рік не став виключенням, тому користуючись нагодою запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІV міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології», який відбудеться 6-8 листопада 2019 р. в м. Київ.

  Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології
  Детальніше


  З глибоким сумом сповіщаємо, що 11 липня о 17.40 пішов з життя Мазорчук Борис Федорович доктор медичних наук, професор, кафедри акушерства та гінекології №1 Вінницького Національного Медичного університету імені М. І. Пирогова.

  Борис Федорович Мазорчук народився 6 листопада 1934 року в с.Андрушівка Житомирської області в сім’ї робітника. Після закінчення Андрушівської середньої школи в 1953 році вступив до Вінницького медичного інституту, який закінчив в 1959 році.

  НЕКРОЛОГ - МАЗОРЧУК БОРИС ФЕДОРОВИЧ
  Детальніше


  26-27 квітня 2019 року відбувся 1-й Східно-Європейський Конгресс молодих лікарів з акушерства та гінекології, що зібрав в чарівному місті Рига (Латвія) не менш чарівних колег, яких єднає не тільки приналежність до нашої спеціальності, але й бажання вчитись, обмінюватись досвідом, проводити власні наукові дослідження, розширювати контакти, знаходити друзів і однодумців та просто чудово проводити час, поєднуючи корисне з приємним.

  перший Східноєвропейський Конгрес з акушерства та гінекології для лікарів-інтернів, та молодих лікарів
  Детальніше


  З глибоким сумом сповіщаємо, що 8 травня 2019 р. на 76 р. життя після виснажливої хвороби перестало битися серце професора Олександра Олексійовича Зелінського, голови Одеського відділення Асоціації акушерів-гінекологів України, завідувача кафедри акушерства та гінекології №2 Одеського національного медичного університету, Заслуженого діяча науки і техніки України.

  НЕКРОЛОГ ЗЕЛІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ
  Детальніше


  Маємо честь запросити акушер-гінекологів, репродуктологів, перинатологів та педіатрів взяти участь у Міжнародному медичному конгресі «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», яка відбудеться 10-11 травня 2019 року найчарівнішому місті України - Вінниці.

  Науково-практичний конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»
  Детальніше


  МОЗ України, Асоціація акушерів-гінекологів України, Одеський національний медичний університет, Кафедра акушерства та гінекології №1, Кафедра хірургії №4 з курсом онкології запрошують 17-18.05.2019 р. до участі у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Експансивна хірургія в гінекології: рак, ендометріоз”.

  Місце проведення: Grand Marine Hotel, Південносанаторний провулок 5, Совіньон, Одеса, Україна. Аудиторія: гінекологи, онкогінекологи, хірурги, онкохірурги, радіологи, хіміотерапевти, репродуктологи, урологи, колопроктологи, сімейні лікарі.

  Науково–практична конференція з міжнародною участю «Експансивна хірургія в гінекології: рак, ендометріоз»
  Детальніше  1 2 3 4 5 6 7