• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Вельмишановні колеги!


  Асоціація акушерів-гінекологів України та Національний медичний університет імені О.О.Богомольця запрошують Вас взяти участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Доказові аспекти сучасного акушерства та гінекології», яка відбудеться 16 березня 2018 року в приміщенні клубу Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» за адресою м.Київ, вул. Госпітальна, 16.

  В програмі конференції - доповіді провідних вітчизняних фахівців в галузі акушерства та гінекології, що окреслюють особливості використання принципів доказової медицини в цій спеціальності. Запрошені іноземні спікери запропонують свій досвід впровадження доказових аспектів в особливості ведення вагітності та пологів, лапароскопічної хірургії, хірургії тазового дна. Зокрема, заплановано виступ професора Діаа Різку, президента Середземноморського товариства хірургії тазового дна та нетримання сечі; професора Можейко Л.Ф., голови Білоруського науково-практичного товариства «Асоціація акушерів-гінекологів та неонаталогів, Магалова І.Ш, професора кафедри «Акушерство та гінекологія» Азербайджанського медичного університету імені Н.Наріманова.


  В рамках конференції буде проведено майстер-клас «Лікарська тактика при кровотечах, зумовлених акушерською травмою». Для участі у майстер-класі просимо зареєструватись попередньо за телефоном 067-239-90-71, Гаврилова Наталія, кількість учасників обмежена (48 осіб).

  Реєстрація для участі в конференції 16.03. 8:00-9:00, початок роботи – о 9:00.

  За додатковою інформацією просимо звертатись до організаційного комітету:

  050-687-32-68 Олександра Загородня (програмні питання)

  067 239 90 -71 - Наталія Гаврилова (організаційні питання)

  Відвідування конференції вільне, насичені доповіді, жваву дискусію, каву та фуршет гарантовано! На завершення – розіграш приємних призів.

  З повагою,

  Зав.кафедрою акушерства та гінекології №1 НМУ імені О.О.Богомольця,

  Член-кореспондент НАМН України

  Професор

  Венцківський Б.М.