• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Вельмишановні колеги!


  Запрошуємо вас взяти участь в III Ізраїльсько-Українському симпозіумі «Інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології», який відбудеться 12-13 листопада 2020 р. в онлайн форматі.

  Основні теми симпозіуму

  Критичні стани в акушерстві та гінекології

  Корекція гемостазу та лікування кровотеч в акушерстві та гінекології

  COVID-19 і вагітність

  Тромбози та тромбофілії

  Периопераційний період

  Гіпертензивні розлади під час вагітності, прееклампсія/еклампсія

  Сепсис, інфекційний контроль

  В рамках симпозіуму буде представлена можливість всім слухачам долучатись до дискусії зі спікерами не тільки в режимі чату, а й вийти в ефір та приєднатись до обговорення онлайн. Ми зробимо все можливе щоб наблизити ефективність Вашої участі у заході до звичного нам формату щорічних зустрічей!

  До участі запрошуються лікарі анестезіологи, акушери-гінекологи та інші спеціалісти зацікавлені в даній тематиці. Будь ласка зверніть увагу, що по завершенню кожний учасник, який був присутній на заході більше 70% часу отримає сертифікат 10 балів, згідно з наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019.

  Зареєструватись та дізнатися детальну інформацію можна за посиланням: http://rimononline.in.ua/aaau12131120. Участь безкоштовна

  Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером +38(044)537-52-77; +38(099)010-50-39 або пишіть на електронну адресу: foundation@rimon.in.ua

  З повагою, Оргкомітет

  III Ізраїльсько-Українському симпозіум