• English
 • Russian
 • Ukrainian
 • Громадська організація«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРІВ-ГІНЕКОЛОГІВ
  УКРАЇНИ»

  Дорогі Колеги і Шановні Друзі!


  Звертаюсь до Вас зі словами вдячності за Ваш професійний труд, що день від дня і рік від року рятує сотні життів і дає дорогу у життя сотням тисяч малюків - майбутніх громадян нашої країни!

  Дякую Вам за Вашу мужність і самовідданість з якими Ви боролися і боретесь за здоров'я жінок і малюків протидіючі ризикам і наслідкам пандемії COVID-19, виконуючи свій лікарський долг і професійні обов'язки не завжди маючи достатній захист і фінансове забезпечення!

  В рік, що минає, держава і наші співгромадяни іншими очима подивилась на працю лікарів, медиків і начебто зрозуміли, що від налагодженої роботи медицини і медичних закладів, професіоналізму та готовності протистояти небезпеці та іншим викликам з боку медичних працівників в прямому сенсі залежить безпека і життєздатність нашої країни. Втім, питання соціального захисту, фінансового забезпечення, постійно діючого професійного розвитку і мотивації щодо персонального зростання залишаються ще далекими від розв'язання. Впевнений, що ми разом зможемо донести наш спільний голос і експертну точку зору до керівництва країни та продовжимо відстоювати права та професійні інтереси наших колег, нашої з Вами медичної спеціальності, долучитись та бути почутими при розбудові лікарського самоврядування в Україні!

  Щиро вітаю Вас і Ваші родини з Новим 2021 Роком і Різдвом Христовим!

  Бажаю Вам міцного здоров'я, професійних успіхів, сили духа і віри в реалізацію наших планів і здійсненність наших спільних мрій!

  Гарних і затишних зимових свят!

  ***

  Цей океан буття прийшов із тьми віків.

  Перлину тайн його ніхто не провертів.

  Ми розмовляємо про наші власні справи,

  А перед тим, що є, ми не знаходим слів.

  (Омар Хайям, Рубаї)

  ***

  З Повагою,

  Президент ГО "ААГУ",

  Академік НАМН України,

  Ректор ОНМУ

  Валерій Запорожан